Imprezy Podkategoria: Imprezy

 • WNB - Wynajem Namiotów Bankietowych »

  Jesteśmy firmą wynajmującą głównie Namioty Bankietowe. Cechuje nas najniższa cena oraz najlepsza jakość usługi na całym Pomorzu. Oprócz namiotów oferujemy takie produkty jak: Oświetlenie, Nagłośnienie, Podesty, Parkiety, Balony, Ławy, Stoły, Krzesła, Termosy, Nakrycia, Nalewaki do piwa. Firma pochodzi z Kiełpina, lecz swoje usługi świadczy na całym Pomorzu. Napisz do Nas i zorganizuj Swoje wydarzenie razem z nami.

  Data dodania: 06 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • TOSCA - wypożyczalnia krzeseł i mebli »

  Tosca zajmuje się wypożyczaniem mebli eventowych oraz elementów aranżacji wnętrz na eventach, bankietach, pokazach mody i innych imprezach. W ofercie można znaleźć kanapy, siedziska, pufy, hokery, krzesła, stoły i inne. Są to meble bardzo wysokiej jakości o nowoczesnym wyglądzie - także komfortowe jak i ergonomiczne, bo tego oczekują klienci naszej wypożyczalni. Obsługujemy imprezy przygotowywane na terenie całego kraju.
  Nasza wypożyczalnia krzeseł posiada w ofercie krzesła różnego typu i o różnych kolorach.

  Data dodania: 28 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • SlubneLimuzyny.pl: Najlepsze limuzyny Krakow »

  Realizujemy usługi z zakresu wynajmu luksusowych limuzyn na terenie całej Polski. Dzięki takim cechom jak otwartość, punktualność, terminowość, stale pozyskujemy nowych klientów. Posiadamy jedyne i niepowtarzalne, luksusowe limuzyny marki Jaguar, które są wizytówką naszej firmy. Dodatkowo przygotowane przez nas promocje pozwolą państwu na obniżenie kosztów usług. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

  Data dodania: 08 03 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Imprezy

Imprezy - nowa strona:

Adres: